CYRODIIL W RUINIE WRAZ Z NOWĄ AKTUALIZACJĄ


Ekscytujące zmiany i łupy wojenne w Open PvP

OBRÓĆ CYRODIIL W PERZYNĘ

 

Cyrodiil przez całą Drugą Erę było polem krwawego konfliktu, ale dzięki Aktualizacji 20, Wojna Trzech Sztandarów nabiera nowych kształtów. Wcześniej można było użyć machin oblężniczych, aby zniszczyć mury obronne (i inne kluczowe lokalizacje), ale teraz możesz użyć katapult, balist i trebuszy, aby skruszyć strategiczne posterunki i mosty!

„Dzięki zniszczalnym mostom chcieliśmy dać graczom kontrolę nad czymś, na co wcześniej nie mieli wpływu”, wyjaśnia Brian Wheeler, szef PvP ESO. „Na fizyczne odcięcie całych obszarów, fani czekali od premiery”.

Ta nowe, destrukcyjne możliwości otwierają wszelkiego rodzaju opcje taktyczne dla tych którzy prowadzą wojnę w Cyrodiil. Czy zniszczysz most lub posterunek, aby spowolnić atak wroga? Czy może go obronisz, aby upewnić się, że linie zaopatrzenia pozostaną nienaruszone?


Ten most to już przeszłość!

 

Zarówno mosty jak i bramy posterunków można naprawić, jeśli masz materiały ale teraz możesz także znaleźć super-tajne ścieżki rozproszone po całym regionie, dając alternatywny sposób na ominięcie linii obrony przeciwnika.

Ta aktualizacja zawiera również trzy nowe punkty strategiczne o nazwie Winter’s Reach, Outlet Harluna i Carmala Outpost, dając Ci nowe fundamenty które posłużą za bazy ataków na wroga.

„W aktualizacji 20 chcieliśmy nadać każdemu z trzech okupowanych obszarów inny charakter. Przed tą aktualizacją ich struktury były mniej więcej podobne, więc duża część tej zmiany miała na celu uatrakcyjnienie Cyrodiil i nadanie każdemu terytorium większej różnorodności w rozgrywce. ”

KPIJ Z WROGA DZIĘKI NOWEJ EMOTCE PROWOKACJI

 

Weterani Wojny Trzech Sojuszy już wcześniej ciężko pracowali na ekskluzywny kostium gladiatora nadający im niepowtarzalną prezencję na polu bitwy. Teraz, dzięki aktualizacji 20 możesz dostać się do głowy i morale przeciwników za pomocą emotki Gladiator Taunt. Kiedy aktywujesz tę animację, zaczniesz szydzić z przeciwnika za pomocą dowolnej broni, którą masz obecnie w dłoni, dając do zrozumienia, że ich dni są policzone.


Dawaj. Na. Ring.

 

Aby zdobyć emotikonę Gladiator, musisz zdobyć 30 „Gladiator Proof” i przynieść je handlarzowi War Researcher. Jeszcze więcej powodów, aby ukończyć codzienne questy „Conquest”.

I na koniec, aktualizacja 20 zawiera również aktualizację setów, które znajdziesz w „reward of the worthy” za Cyrodiil PvP. Teraz te paczki będą zawierać sześć całkiem nowych setów, w tym medium Battlefield Acrobat, który zmniejsza koszt wszystkich twoich umiejętności o 6%.

CYRODIIL ZADRŻY W POSADACH

 

Może i wojna „never changes” ale wciąż nabiera nowych kształtów! Przygotuj machiny, połącz siły z innymi i rządź na polu bitwy dzięki nowej aktualizacji! Gotowy na pogrzebanie przeciwnika w gruzach ich własnych twierdz?