Handel

Handlarze gildii

Głównym narzędziem zarobkowym jest przynależność do gildii posiadających swojego handlowego NPC. W zależności od atrakcyjności miejsca, sklepikarze bywają lepsi i gorsi. Gra umożliwia przynależność do 5 różnych gildii, co ułatwia sprawę.

Gildie mogą teraz zatrudniać kupców z The Gold Coast Trading Company w lokalizacjach w Tamriel, aby służyć jako publiczne punkty sprzedaży dla swoich sklepów gildii.

Gildie wezmą udział w licytacji w ciemno, która potrwa tydzień, aby wygrać usługi handlowców przez jeden pełny tydzień. Możesz licytować tylko jednego inwestora naraz, a zwycięża najlepsza oferta.

Gildie mogą także wynająć handlarza po stałej opłacie, o ile nie został on zatrudniony przez kogoś innego. Wynajmujesz go aż do końca cyklu licytacji (niedziela).

Wynajęty sprzedawca wyświetli sklep w gildii w konkretnej lokacji 24/7.

Handlarzy gildii można znaleźć zarówno w miastach (od 3 w mniejszych osiedlach do aż 7 w stolicach sojuszy), jak w wioskach i na traktach.

Wymiana i wysyłanie

Gold i Itemy nie przypisane do konta można wysyłać wygodnym systemem pocztowym. Za niewielką opłatą w złocie można też użyć opcji C.O.D. (za pobraniem). Odbierając taki przedmiot zgadzamy się na przesłanie podanej ilości golda nadawcy. Można też spotkać się twarzą w twarz i użyć interfejsu gracza wciskając klawisz F.

Addony

Nowicjuszom nie raz zdarzy się przegapić niezłą okazję na dodatkowy zarobek ze szczęśliwego dropa. Za pomocą aplikacji Minion, lub poprostu wypakowując pliki, do gry dodać można usprawnienia obsługiwane z poziomu rozgrywki.
Polecane Addony: