MURKMIRE I AKTUALIZACJA 20 JUŻ NA PC/MAC

Wybierz się w głąb bagnistych terenów i odkryj kulturę Argonian na nowo w Murkmire, najnowszym dodatku do gry The Elder Scrolls Online. Przeżyj tę nową przygodę wraz z aktualizacją 20!

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że dodatek Murkmire i łatka 20 są teraz dostępne na PC / Mac. Jeśli grasz na Xbox One lub PlayStation®4, nie martw się, będziesz mógł rozpocząć własną ekspedycję na Czarne Mokradła 6 listopada!

Aktualizacja wprowadza do ESO:

  • Nowa strefa do odkrycia: Murkmire
  • Nowa Fabuła
  • 4-osobowa arena: Więzienie Blackrose
  • Zniszczalne mosty i posterunki w Cyrodiil
  • Poprawki w edytorze domów
  • … i wiele, wiele więcej!

Nowy dodatek jest dostępny dla wszystkich obecnych członków ESO Plus ™ lub po nabyciu w Crown Store. Ponadto Murkmire będzie dostępny jako nagroda za dzienne logowanie w listopadzie. Aktualizacja 20 dostępna jest dla wszystkich graczy ESO.

ZAWARTOŚĆ DLC MURKMIRE

 

Zbadaj nowe terytoria umiejscowione na południowym wybrzeżu Czarnych Mokradeł, przejdź zupełnie nowy wątek fabularny i przetestuj swoją siłę na arenie.

Nowa strefa

Zapuść się tam gdzie nie udało się Cesarstwu, w sercu Black Marsh poznaj rdzennych Argonian, ich kulturę i historię. Oprócz głównego wątku czeka na Ciebie masa nowych przygód, bossów, lochów i innych niebezpieczeństw.

Poznaj miejscowe plemiona

 

Odzyskaj część dziedzictwa Murkmire

W linii zadań Murkmire będziesz pracował nad zbadaniem dawno zapomnianej przeszłości tej odległej i bezlitosnej krainy. Pomożesz cesarskiemu uczonemu w poszukiwaniach starożytnej i potężnej argoniańskiej relikwii. Spakuj swój plecak i wkrocz do od wieków odciętego od reszty świata zakątka Tamriel. Możesz nawet odkryć dzieje samych Argonian!

Staw czoła Więzieniu Blackrose

Jeśli szukasz prawdziwego wyzwania, Ty i twoi towarzysze będziecie mogli się wykazać na czteroosobowej arenie Murkmire, „Blackrose Prison”. W tej byłej kolonii karnej musisz stawić czoła hordom bestii i wojowników Blackguard w okrutnej walce. Wykorzystaj nowe kamienie Sigil aby przetrwać, bo jeśli odniesiesz zwycięstwo, czeka na Ciebie nowa potężna broń Blackrose, której nie znajdziesz nigdzie indziej w Tamriel!

Podczas swojej eksploracji, zbieraj części 3 nowych setów strefowych, oraz inne znajdźki. Nie może zabraknąć nowego stylu, Dead-Water, którego strony masz okazję zdobyć wykonując dzienne zadania – więc na co czekasz!

SZCZEGÓŁY ZAKUPU

 

Nowy dodatek jest dostępny dla wszystkich członków ESO Plus ™ lub po nabyciu w Crown Store za 2000 koron. Szukaj w zakładcę DLC. Również do zdobycia na stałe za dzienne logowanie w listopadzie!

Gdy skończy się twoje członkostwo ESO Plus ™, a nie masz Murkmire na stałe, czy to kupionego za korony lub otrzymanego za logowania, utracisz jedynie dostęp do strefy (w tym areny), nie utracisz żadnych nagród zdobytych tam do tej pory (przedmioty, skiny).

Pakiet kolekcjonerski Murkmire

Oprócz standardowej wersji, do nabycia jest również wersja premium za 4000 koron.

Wierzchowiec i zwierzątko zawarte w pakiecie

 

Pakiet kolekcjonerski Murkmire zawiera samo DLC, ekskluzywnego wierzchowca „Shellback Warhorse”, zwierzaczka „Cantaloupe Swamp Jelly” i 5x Crown Experience Scroll. Możesz znaleźć i kupić pakiet kolekcjonerski Murkmire w sekcji Featured w Crown Store.

Nagroda za listopad

Możesz zgarnąć Murkmire za darmo. Zaloguj się raz dziennie przez 24 dni w listopadzie i zachowaj DLC na stałe, bez wydawania koron lub dostępu do ESO Plus.

ZAWITAJ NA BAGNACH I PRZYGARNIJ NOWE ZWIERZĄTKO

 

Jak w przypadku innych stref, twoja pierwsza wizyta w Murkmire nagrodzi Cię egzotycznym pupilem Verdigris Haj Mota (mini-Mighty Chudan).

Uwielbia przytulanki. Chyba.

 

Jak się tam dostać:
Odbierając zadanie. Wejdz w Collections -> Stories -> Zone DLC -> Murkmire -> Accept Quest.
Tradycyjna teleportacja do stolicy Murkmire: Lilmoth.
Wsiądź na statek w portach Vulkhel Guard, Davon’s Watch lub Daggerfall

ŁATKA DO GRY 20.0

 

Wraz z nowym dodatkiem wszedł także nowy patch. Ta aktualizacja wnosi wiele usprawnień, zmian i całkowicie nowych mechanik do ESO.

Obróć Cyrodiil w perzynę

Wraz z nową aktualizacją strefa PvP staje się jeszcze bardziej niebezpieczna. Teraz używając balist, katapult i trebuszy jesteśmy wstanie burzyć mosty i mury posterunków. Możesz je naprawiać, ale wprowadziliśmy także serię nowych ścieżek i podkopów wokół tych strategicznych punktów, dając Ci dodatkowe sposoby na przedostanie się na terytorium wroga. Ta aktualizacja zmienia również kształt Cyrodiil, wprowadzając serię nowych posterunków i oferuje zupełnie nowe nagrody.

War, war never changes

 

Nowe narzędzia edytora wnętrz

Jeśli jesteś zapalonym dekoratorem wnętrz, z przyjemnością odkryjesz, że Aktualizacja 20 wprowadza także funkcję Cofnij / Ponów i możliwość łączenia elementów. Dzięki tym nowym narzędziom łatwiej będzie wprowadzić małe i duże zmiany w domu, usuwając ból z przesuwania dużych i złożonych scen. Oprócz tego dodaliśmy także pierwszą z nadchodzących pozytywek, dzięki której możesz wnieść odrobinę nastroju do swojego domu. Możesz kupić nowe radyjko w Housing Editor za 800 koron.

Ale to nie wszystko, aktualizacja wprowadza także możliwość przearanżowania ekranu wyboru postaci i wiele ulepszeń dla ESO Plus już od 13 listopada. Niezależnie od tego jak grasz aktualizacja 20 ma coś, co pomoże ci wycisnąć więcej z Tamriel! Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkim co wprowadza patch, zapoznaj się z sekcją oficjalnego forum: Patch Notes.

KU PRZYGODZIE!

 

Rusz na wyprawę w głąb bagnistej krainy, równie pięknej co zdradliwej. Poznaj historię tajemniczych Saxhleel i staw czoła czyhającym w sercu Czarnych Mokradeł niebezpieczeństwom. Czeka na Ciebie przygoda, wiedza i bogactwo!