Daily Pledge

„Przysięgi” to powtarzalne zadania w The Elder Scrolls Online. Zostają odblokowane na poziomie 45 i są dostępne w Enklawach Undaunted. Te specjalne misje opierają się na pokonywaniu bossów w lochach grupowych. Dostępne 3 dziennie na postać. Zabawę rozpoczyna zadanie „Taking the Undaunted Pledge”.

NAGRODY

Troje NPC w Enklawach Undanuted wyśle twoją postać do trzech różnych lokacji, z zadaniem zabicia wypunktowanych w queście bossów. W nagrodę gracz otrzymuje transmute geode oraz unikatowe klucze undaunted. Geoda zawiera w sobie kilka kryształków wykorzystywanych przy zmianie traitów, klucze otwierają dowolną z trzech skrzyń z naramiennikami do dwuczęściowych zestawów zbroi.

Otrzymujemy:

  • 2 klucze za zadanie wykonane w lochu na poziomie Veteran i zabicie ostatniego bossa spełniając wymagania „hard mode” (zwykle kliknięcie specjalnego zwoju przed ostatecznym starciem, rzadziej spełnienie wymagań achievment’u przypisanego konkretnej lokacji).
  • 1 klucz za przejście Normal, lub Veteran bez „hard mode” na końcu.

Monster sety (hełm + naramiennik) wiążą ze sobą konkretne lochy i skrzynie.

Mamy 100% szansy na wylootowanie głowy z konkretnego final bossa na Veteranie. Również 100% na zdobycie naramiennika z konkretnej skrzyni, jednak te są tylko 3, więc na każdą przypada więcej niż 1 set.

Czytaj więcej o monster set’ach.

Zarówno hełm, jak i naramiennik wylootować mogą z losowym traitem i wagą (heavy, medium, light). Poziom przedmiotu (jak w każdym innym przypadku) zależy od poziomu postaci w momencie zdobycia, aż do maksymalnego 160 cp.

Posiadając więcej postaci, dziennie możemy ukończyć te zadania na każdej z nich. Nagrody ze skrzyń da się umieścić w wspólnym na całe konto, banku. W sekcji „currency” znajdziemy kryształy transmutacyjne z wcześniej użytych geod. Ta waluta również jest wspólna dla wszystkich postaci.