PREMIERA DLC MURKMIRE I QUESTY PROLOGU

DLC Murkmire trafi na PC / Mac w tym miesiącu oraz na PlayStation®4 i Xbox One na początku listopada! Zapoznaj się z tym artykułem, aby wiedzieć wszystko co powinieneś o datach premiery Murkmire a także o quest’ach prologowych do Murkmire w grze!

Z radością ogłaszamy, że pakiet gier DLC Murkmire zostanie wydany 22 października na PC / Mac i 6 listopada na PlayStation®4 i Xbox One. Ta nowa strefa i przygoda będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich członków ESO Plus ™ i do zakupu w Crown Store. Oprócz tego, wszyscy gracze ESO mogą zdobyć DLC Murkmire za darmo jako codzienną nagrodę w listopadzie. Aby zdobyć DLC, należy logować się do gry min. 24 dni w listopadzie.

PROLOG MURKMIRE

Już dziś możesz rozpocząć podróż, która zaprowadzi Cię w głąb Czarnych Mokradeł z zadaniami prologowymi Murkmire. Aby zacząć, odbierz pierwsze zadanie albo z Crown Store (za darmo), albo z plakatów „Wanted Help” z kolekcji Cyrodil, które można znaleźć w Vulkhel Guard, Daggerfall lub Davon’s Watch. W tych nowych questach masz za zadanie pomóc Concordii Mercius i Kolekcjom Cyrodil w odzyskaniu splądrowanych argoniańskich reliktów pochodzących z Czarnych Bagien. W miarę postępów dowiesz się o niektórych niebezpieczeństwach związanych z pewną specjalną relikwią i zobaczysz co przyniesie DLC Murkmire.

Przygody prologu Murkmire zawierają dwa wyjątkowe questy fabularne oraz serię sześciu nowych codziennych zadań, podczas których zbierasz przedmioty w ramach przygotowań do nadchodzącej podróży do Murkmire.

Po ukończeniu obu zadań fabularnych zostaniesz nagrodzony mementem Grave-Stake, ważnym dla Argonian zabytkiem. Na koniec, po ukończeniu jednego z sześciu nowych codziennych zadań, otrzymasz pudełko z nagrodami, które może zawierać wybrane przydatne przedmioty z motywem Murkmire, w tym szansę na wybranie jednego z siedmiu fragmentów wymaganych do stworzenia uroczego zwierzatka Swamp Jelly!

Swamp Jelly Pet

Poniżej aktualne ceny części do stworzenia runenoxa z petem oraz wartość samego runeboxa:

 

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYGODĘ

The Elder Scrolls Online: Murkmire zostanie wydany 22 października na PC / Mac oraz 6 listopada na PlayStation®4 i Xbox One, ale możesz już teraz przygotować się do podróży na południowe wybrzeże Black Marsh dzięki tym zadaniom. Dziwny i cudowny świat Saxhleel potrzebuje nieustraszonych odkrywców takich jak Ty – powodzenia!