PVP Midyear Mayhem

Midyear Mayhem rozpocznie się w czwartek 10 stycznia o godz. 16.00  i potrwa do poniedziałku 21 stycznia do godziny 16.00. Podczas tego bezlitosnego eventu zdobędziesz bonusowe nagrody biorąc udział w Wojnie Sojuszy, Battlegroundach i walcę o kontrolę nad Imperial City. Oto, jak możesz wejść do akcji:

  1. Przejdź do Crown Store w grze i aktywuj bilet „Details on the Midyear Mayhem”
  2. Teleportuj się do Cyrodiil z menu wojny sojuszu
  3. Odbierz quest „Midyear Mayhem” od NPC Predicant Maera, jeśli nie zrobiłeś go rok temu
  4. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymasz zwój „Scroll of Pelinal’s Ferocity” i skrzyneczkę „Pelinal’s Midyear Boon Box”
  5. Aktywowanie scrolla zwiększa o 100% zdobywane Alliance Points i doświadczenie za fragi we wszystkich strefach PvP

Jeżeli zwój gdzieś się zawieruszy, można go kupić od eventowego NPC za 100 golda i 100 AP

NIEŚMIERTELNA CHWAŁA

Tak jak podczas poprzedniej edycji, znów możesz zdobyć specjalny przedmiot kolekcjonerski: Midyear Victor’s Laurel Wreath! Wystarczy zaliczyć kilka osiągnięć eventowych w menu achievmentów.

Cezar?

NIEŚMIERTELNE ŁUPY

Wykonując powtarzalne questy pvp, otrzymujemy teraz dodatkową skrzyneczkę, a w niej takie łakocie jak kryształy transmutacyjne, unikalne style i inne profanum.

Zbieractwo w Cyrodiil lootuje 2x ilość złóż, a Golden Merchant będzie mięc na stanie nowe ciekawe przedmioty!

ZDOBĄDŹ BILECIKI

Event tickets powracają! Wykonując raz dziennie quest pvp (lub daily battleground) zdobywasz 2 bilety. U znanego nam już impresario wymieniasz je na jedną z wielu jagódek potrzebnych do ewolucji twojego pokemona indryka. Narazie dostępna jest pierwsza z nich: Dawnwood Berries of Bloom, awansująca naszego wierzchowca do Dawnwood Indrik. U tego samego NPC wciąż można kupić także brakujące piórka – więcej o nich w TYM artykule.

Ale pięknota

SZYKUJCIE SIĘ NA BITWĘ

Zbierzcie wszystkich którzy potrafią walczyć i sprawdźcie czy Rohan odpowie! Pokażcie swoim przeciwnikom gdzie raki zimują, lub prześlizgnijcie się na plecach sojuszników by zgarnąć imponujące łupy. Miłej wojny!