Święto Clockwork City

POWRÓT DO MIASTA

Obchody w Clockwork City rozpoczną się w czwartek, 15 listopada o godz. 16.00 i potrwa do poniedziałku, 26 listopada do godz. 16.00. W tym okresie możesz zgarnąć dodatkowe nagrody za następujące działania w strefie:

  • Podwójny drop ze zbierania surowców (nie obejmuje survey, oraz wędkarstwa)
  • Podwójna ilość skrzynek z daily questów
  • Podwójny drop z bossów (World, delve, TRIAL, oraz questowych)

Żeby dostać się do miasta i rozpocząć przygody:

  1. Znajdź posłańca Divaytha Fyra w Centrum Miasta Mournhold i odbierz quest „To The Clockwork City”
  2. Teleportuj się do kapliczki bezpośrednio z poziomu mamy (tak jak Coldharbour strefa ulokowana jest „poza” Tamriel)

Gdy odwiedzasz Miedzianą Twierdze po raz pierwszy, otrzymujesz zwierzątko Scintillant Dovah-Fly na zawsze, nawet jeśli jesteś tam dzięki darmowemu trialowi!

ZGARNIJ EVENTOWE TICKETY

Podczas wydarzenia w Clockwork City masz kolejną szansę na odebranie eventowych bilecików i zdobycie drugiego z czterech piórek „Indrik Feathers” potrzebnych do przywołania twojego własnego Indrik mounta.

Aby zdobywać bilety podczas wydarzenia, wypełniaj codzienne zadania strefy (NPC znajdują się w obrębie Twierdzy Brass, niedaleko kapliczki). Otrzymasz dwa bilety  za ukończenie pierwszego daily questu każdego dnia (oprócz innych regularnych nagród). Zwróć uwagę, że bilety na wydarzenie są powiązane z zegarem Daily Quest, co oznacza, że zostaną zresetowane o 7:00.

Nie zapomnij, że gdy zdobędziesz 10 biletów na wydarzenia, możesz je wymienić u Impresario (znajdujący się na specjalnym stoisku w Daggerfall w Glenumbra, Davon’s Watch w Stonefalls i Vulkhel Guard w Auridon) za pióro Indrika. Aby uzyskać więcej informacji na temat zdobywania Indrika, zapoznaj się z naszym artykułem.

WYPRZEDAŻ CLOCKWORK CITY DLC

Jeśli nie masz jeszcze pakietu Clockwork City DLC, możesz go kupić podczas wydarzenia po obniżonej cenie. Standardowy pakiet DLC będzie dostępny w sprzedaży za 1400 koron (30% zniżki) od 15 listopada do 27 listopada, a pakiet Clockwork City Collector będzie dostępny za 2400 koron (40% zniżki) od 15 listopada do 21 listopada.

Pakiet Clockwork City Collector’s zawiera DLC, zwierzaka Clockwork Skeevaton, wierzchowca Kagouti Fabricant i zwoje expertyzy. Możesz znaleźć zarówno podstawowy pakiet gry DLC, jak i Pakiet kolekcjonerski w sekcji Polecane w Crown Store.

Nie zapominaj, że ESO Plus Trial Event rozpocznie się również 15 listopada, dzięki czemu będziesz mógł wypróbować członkostwo ESO Plus i uzyskać dostęp do pakietu DLC Clockwork City całkowicie za darmo!

DZIEDZICTWO MECHANICZNEGO BOGA

Ukryte przed wścibskimi oczami zarówno śmiertelników, jak i Daedr, Clockwork City jest królestwem poza Tamriel zaprojektowanym i zbudowanym przez samego Sotha Sila. Jest to miejsce tak tajemnicze, jak niebezpieczne, wypełnione mechanicznymi sługami i złośliwymi potworami. Czy planujesz wrócić do Clockwork City?

Event Clockwork City rozpocznie się w czwartek, 15 listopada o godz. 16.00 i potrwa do poniedziałku, 26 listopada do godz. 16.00.