Zgarnij eventowego mounta za darmo!

Indirk’i to magiczne stworzenia zamieszkujące wyspę Summerset. Są nie lada wyzwaniem nawet dla doświadczonych łowców. Właśnie nadarza się okazja, aby okiełznać te bestie i dodać jedną z nich do swojej kolekcji mountów!

Aby osiodłać Indirka należy wziąć udział w czterech zbliżających się eventach i zebrać cztery magiczne pióra (różne – specyficzne dla każdego eventu).

Jak to działa?

  1. W trakcie trwania każdego z czterech eventów za dzienne aktywności otrzymamy – Event Ticket (do zdobycia raz dziennie na całe konto)
  2. Dziesięć ticketów wymienimy na pióro odpowiedniego typu, w zależności od trwającego właśnie eventu. Wymianą ticketów na pióra zajmuje się NPC Impresario, którego znajdziecie w Daggerfall, Davon’s Watch i Vulkhel Guard.
  3. Po zebraniu 4 piór (po jednym z każdego typu) będziecie mogli przyzwać majestatyczną bestię

Z każdym nowym eventem u NPC pojawi się nowe pióro do zdobycia za ticket’y. Będzie także możliwość nabycia piór z poprzednich eventów, więc nawet jeśli przegapicie jeden z nich nadal macie szansę na zebranie wszystkich czterech piór.

Nadchodzące eventy

Festiwal Czarownic

18 październik – 1 listopad

Aby otrzymać event ticket musimy zdobyć  Dremora Plunder Skull. Czaszkę wydropimy w trakcie trwania eventu z bossów w delvach, dungeonach, trialach, arenach i world bossów. Za każdą pierwszą wydropioną czaszkę danego dnia dostaniemy 1 event ticket.

Święto Clockwork City

15 – 26 listopad

Event ticket otrzymamy za wykonywanie daily quest’ów w Clockwork City – 2 tickety za pierwszy ukończony quest danego dnia. Musimy posiadać DLC Clockwork City lub ESO Plus.

Święto gildii Undaunted

19 listopad – 5 grudzień

Event ticket otrzymamy za ukończenie dowolnego dungeonu w dowolnym trybie. Po zabiciu ostatniego bossa zgarniemy 3 tickety.

Festiwal Nowego Życia

13 grudzień – 2 styczeń

Ticket zgarniemy za wykonanie pierwszego daily questa festiwalu w danym dniu.

W trakcie trwania eventów za wykonywanie poszczególnych zadań otrzymujemy także regularne nagrody. Więcej informacji odnośnie poszczególnych wydarzeń już wkrótce.

Limit ticketów

Można mieć maksymalnie 12 ticketów na koncie! Warto zatem pamiętać, aby wymienić 10 biletów na piórko zanim zaczniemy dropić kolejne.